Вход

Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

"Ние сме "Берое", вие - не", чуха играчите на Александър Димитров след поредния си слаб мач и загубата с 0:4 от ЦСКА в София. Част от играчите отидоха към агитката, която не им прости поредния провал.

Директорът на "Берое" и бивш футболист на "червените" Светослав Петров се опита да хвърли вината върху съдията Станислав Ставров, който даде пресилена дузпа още в 5-ата минута от която ЦСКА поведе с гол на Давид Шимао. Другите му прегрешения били невидян аут и неосъден двоен удар в наказателното поле за върната топка към вратаря Георги Китанов.

4 минути по-късно след бърза комбинация Густаво Кулма прати топката за втори път във вратата на Благой Макенджиев с плътен удар от дъгата на наказателното поле.

В 50-ата минута удар на Диого Виана се удари в Иво Иванов, излъга Макенджиев и влезе за трети път в мрежата.

В 81-ата минута Шимао изведе Руи Педро сам срещу Макенджиев и той вкара за 4:0.