Нов трус в "Левски"! Христо Йовов май взема акциите на Спас Русев
След тридневните сравнително позитивни новини за "Левски", свързани с договори на нови футболисти - Мартин Райнов и Валери Божинов, нов шок е на път да удари "сините" фенове.
Според спортал.бг мажоритарният пакет акции на клуба са били прехвърлени от Спас Русев на бившия футболист и директор на клуба Христо Йовов.
Новината бе потвърдена за "24 часа" от няколко източника, макар документно потвърждение за момента да няма.
Това на практика вероятно означава, че бизнесменът Васил Божков няма да е новият собственик на клуба, а Павел Колев може и да се откаже от поста изпълнителен директор, за който се съгласи от втори опит.
Според информации от последните няколко дни Йовов ще се заеме с оперативното управление заедно с бившите си съотборници Даниел Боримиров и Димитър Иванков.
"24 часа" се свърза с Павел Колев, който уточни, че няма информация за промяна на собствеността и затова не може да коментира.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!