Каракачанов: Всичко съм си декларирал, медии от един кръг преднамерено атакуват
"Това, което е по нотариален акт, съм го декларирал. Какво да декларирам извън нотариалния акт? Няма нищо незаконно пристроявано, достроявано, правено, и т.н. Това, което съм купил от предишния собственик, е декларирано."
Това заяви пред "24 часа" вицепремиерът, министър на отбраната и лидер на ВМРО Красимир Каракачанов по повод публикации, че има недекларирана тераса. Такива се появиха в сайтовете "Бивол", "Медиапул", "Дневник" и "Фрогнюз", че имал недекларирана тераса от 117 квадрата.
"Всеки е свободен да прави проверки и разследване, но да бъде така добър да го направи докрай. А не да вади на час по лъжичка, което е преднамерена атака. Дето се вика - хладни в боя!", отсече Каракачанов пред "24 часа". И обърна внимание, че тази информация се тиражира от медии на един кръг - близки до Радан Кънев.
Най-четени
-
Галерия Ето кой измисли, че българите били само една шепа народ
Руснакът Александър Дмитриевич Чертков (1789-1858) първи пуска в ход измислицата, че българите на Аспарух, които през 680 г. създават държава на юг от Дунав, са една малка орда
-
"Максиме, ако не беше напуснал генералската дъщеря, щеше да си народен артист"
За системата на театъра мога да кажа само това, че не е мръднала от соца, по отношение на политкоректност, връзкарство и раболепие. Нарочват се за “вся и всьо” определени творци и те “колят и бесят”.
-
Галерия Строго секретни сателитни снимки
Местата, на които няма карта, крият военни бази, ядрени обекти, резиденции и добре охранявани затвори Въпреки повсеместната дигитализация на земната повърхност все още има някои области на Земята
-
Защо синът на Станко Тодоров - Калин, да се изказва за картина на Джаксън Полък?
Защо синът на Станко Тодоров... Калин... да се изказва за картина на Джаксън Полък? Защо? Полък не е шивач... От
-
За 30 минути двама убити - шефа на Обществената безопасност и главния надзирател на затвора
Анархистите зачестяват своите изяви през 1922 г. На 25 май те застрелват на улицата Александър Греков - известен дипломат, общественик и журналист. Месец и половина по-късно следват две нови показни