В къщата на смъртта: Петимата убити са застреляни с по един куршум, наред с немската овчарка. Издирват жена, която живеела в зловещия дом
Всички петима души, намерени мъртви в къща в Нови Искър, са застреляни с по един куршум, съобщи главният прокурор Сотир Цацаров. Той каза, че убитите са баща, неговият син, дъщерята от предишен брак на втората му съпруга, нейното гадже и бабата на момичето. Застреляно е било и домашното куче - немска овчарка.
Убитото момиче се казва Нанси, нейното гадже е Боби Иванов, а синът на убития баща е Георги. Майката на Нанси пък е обявена за издирване, посочи главният секретар на МВР Младен Маринов.
Все още няма основна версия. Огледът продължава и към момента.
Съобщение на СДВР:
Във връзка с тежко криминално престъпление, извършено на територията на град София, полицията издирва Кети Николова Кюхова, на 44 години, съобщава СДВР.
Хората, които разполагат с информация за търсената жена, ще помогнат за издирването й като позвънят на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР. Могат да изпратят съобщение и тук https://www.facebook.com/search/top/?init=quick&q=%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%20%D0%BA%D1%8E%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0&tas=0.31457542668805516.
Анонимността е гарантирана!