Тепърва ще седнем на разговори с БСП, ако ни поканят
С „БСП за България“ тепърва ще седнем на разговори, ако ни поканят. Трябва да се обединим около политики.
Това коментира пред журналисти депутатът от „Продължаваме Промяната“ Никола Минчев по повод решението на президента Румен Радев да връчи третия мандат за съставяне на правителство на „БСП за България".
Надявам се, че ще ни поканят на разговори и чак тогава ще можем да говорим за подкрепа, допълни Минчев, цитиран от БТА.
По-рано днес от прессекретариата на държавния глава съобщиха, че в понеделник президентът ще връчи на парламентарната група на социалистите мандат за посочване на кандидат за министър-председател.
Това е третият и последен възможен мандат за съставяне на правителство в рамките на 48-ото Народно събрание. Той се връчва от президента на избрана от него парламентарно представена сила, след като първият и вторият мандат, връчени на двете най-големи формации в Народното събрание не бяха реализирани.
Най-четени
-
Краденото злато на комуниста садист Атанас Стойков-Премяната още стои заровено в Странджа
Златото на един от най-жестоките български хайдуци - Атанас Стойков-Премяната, още стои заровено в Странджа. Роденият в странджанското село Евренезово садист се смята за исторически най-богатия
-
Секретно Резиденцията на Живков в Банкя - убийство, поледица за Брежнев, Масако Оя в спалнята
Там бившият Първи научава, че Москва иска отстраняването му Трагедии и комични ситуации са се случвали в полуразрушената резиденция на Тодор Живков в Банкя
-
Галерия Внукът на Емил Димитров поразително прилича на дядо си като млад. Вижте 21-годишния Мартин
Мартин навърши 21 години и баща му показа във фейсбук поразителната прилика Внукът на легендарния певец Емил Димитров, изпълнителя на “Моя страна, моя България” - неофициалния химн на родината
-
"Максиме, ако не беше напуснал генералската дъщеря, щеше да си народен артист"
За системата на театъра мога да кажа само това, че не е мръднала от соца, по отношение на политкоректност, връзкарство и раболепие. Нарочват се за “вся и всьо” определени творци и те “колят и бесят”.
-
Галерия Сексуално насилие отключва убийството на актрисата Виолета Донева?
Ранима и уязвима, придава личностна значимост на влияния и стимули, които за другите са маловажни Възможно е да е преживяла травма - физическа или психическа