Репортаж
Ако на 18 не си прочел Достоевски и Оруел, на 40 ще следваш инстаграм гурута
Вместо да плащате за курсове да "откриете вътрешното си дете", купете на истинското си качествена книга Човек е важно да прочете “1984” на Оруел и “Престъпление и наказание”
