Вход

Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

"Докато си гледам Световната купа по художествена гимнастика от Минск в спалнята, изведнъж от хола Наско се развика и разтресе къщата: "Това не е истина!!! Е...ати съдиите... Това не е истина!!!! Съдиите убиват "Левски"!!! Това е рецидив!!! Това е скандал, беее!!!!"

От години не съм го виждала така... Не гледам БГ футбол, но щом Наско го казва, значи е УЖАСЯВАЩО клане на "Левски", защото той никога не избухва. Владее се до безобразие..."

Това написа във фейсбук Илияна Раева, съпругата на Наско Сираков, по време на прякото излъчване на мача "Верея" - "Левски" при резултат 2:0 за домакините в началото на второто полувреме.

Причина за гнева на четвъртия в света от САЩ '94 вероятно е било първото попадение за домакините, при което авторът на асистенцията Елиаш бе в засада, както и отмененият гол на "Левски" заради несъществуващ офсайд.