Трябваше да оставят морето на мира, но някой ги излъга за "туризъма"
И ко стана сига? Природата осмя и наказа всички, които се бяха накачулили по брега на Черно море с бури, мъртви вълнения, свлачища и съсипани плажове. Не, не е гостоприемно това море. Симпатично е само, когато го оставят на мира. Мутрата не знаеше покой и реши да сложи всичко откраднато в бетон, защото не можеше да му се проследят парите, когато ги зарови в Барок по крайбрежието, където му падне.
Резултат? Нерадостна гледка от бедни туристи, които пляскат с джапанки в жегата, преживят кебабчета два месеца през лятото, като си вземат "отпуската" и пият топла бира на корем. Чартърни алинклузивз. И следват десет месеца пустота и виещ северен вятър през фугите на хотелите.
Трябваше да оставят морето на мира, но някой ги излъга за "туризъма". Живков ли беше, не знам. А всичко просто започна с това, че на мутрата ченге и съгледвач в "Шведския" хотел на Слънчака му се дощя и той да си има хотел и да си пие там, без господар, като собственик. Това е събирателния им образ, разбира се.
Хотел Маринела и прочие.
Та така.
"Климатът" им показа каква е истината.
От Фейсбук.