Регистрация

Вход



Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

Въздушна линейка транспортира чужденка със силни болки в корема от Пирин до болница в София

Въздушната линейка СНИМКА: ЙОРДАН СИМЕОНОВ
Въздушната линейка СНИМКА: ЙОРДАН СИМЕОНОВ

Въздушна линейка транспортира жена от района на Попово езеро в Пирин до болница в София, съобщи БТА.

Планинската спасителна служба (ПСС) на Българския червен кръст (БЧК) предават, че инцидентът е станал вчера, като жената се е оплакала от много силни болки в корема и е посочила, че не може да се движи. Чуждестранната туристка е транспортирана до болница "Лозенец".

Днес до обяд условията за туризъм в планините остават добри. В следобедните часове се очакват гръмотевични бури и силен северозападен вятър. Към този час времето е ясно и слънчево.

Според метеоролозите от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) през деня над Северна България и на места над Южна ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и ще има краткотрайни валежи от дъжд с гръмотевици. Ще има условия за градушки.

Видео

Коментари