Теодор Славев Най-опасното е да станем съдници и там, където не е позволено на хората Не съм познавал Любен Дилов-син приживе, лайквали сме си статуси. Да, лайквал съм статуси и на хора, с които абсолютно нищо не ме е свързвало, просто защото са били смешни 1