Регистрация

Вход



Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

Иван и Андрей: Любо, довиждане, организирай ни хубаво посрещане

Иван и Андрей
Иван и Андрей

Благодарим ти, Любо! Довиждане до следващата ни среща, сигурни сме, че ще ни организираш хубаво посрещане! Това пишат във фейсбук тв продуцентите Иван и Андрей по повод кончината на Любен Дилов-син. 

"Благодарим ти за удоволствието да се познаваме, благодарим ти за времето, в което работихме заедно, благодарим ти и за времето, в което просто бяхме заедно! Благодарим ти за идеите, смеха и емоциите! Признаваме си, че може би най-много харесвахме "Дремещата в теб свиня", пише още в публикацията им. 

                                                                                                                                                        

Видео

Коментари