Махнете БЕЗОТЧЕТНИТЕ си пари! Както казваше баба ми: Ни срам, ни о́чи
Петър Витанов: "Причината да не сме въвели това замразяване е фактът, че методологията, която предложиха от Министерство на финансите, дойде при нас, след като изтече крайният срок за правене на предложения в правилника. Сега ще го отворим пак след приемането на Закона за противодействие на корупцията и ще направим необходимото"
Г-н Витанов, а орязването с 10% на издръжката на психично болните беше решено без методология😡
Г-н Витанов, в такива случаи баба ми казваше "ни срам, ни о́чи".
Махнете БЕЗОТЧЕТНИТЕ си пари, които са 2/3 от основната ви заплата, не ползвайте колите на НС, плащайте си квартирите и комуналните разходи. Един ваш деец каза, че трябвало всички да внимаваме да не обърнем клатещата се лодка. Ама в нея сме сами, вие сте в стабилната.
Много ми е Титаник тая работа. Но тогава и много от първа класа са се удавили, нали знаете. Дотук сте греда след греда.
От вас, предишните бесапари, хукнали по зелената писта, очакваме да сте "силното ляво крило в дясната партия"
От фейсбук

