Регистрация

Вход



Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

Най-опасното е да станем съдници и там, където не е позволено на хората

ЛЮБЕН ДИЛОВ-СИН
ЛЮБЕН ДИЛОВ-СИН

Не съм познавал Любен Дилов-син приживе, лайквали сме си статуси.

Да, лайквал съм статуси и на хора, с които абсолютно нищо не ме е свързвало, просто защото са били смешни. Леко ме ужасява настървението, с което се говори за човек, който е починал, защото не сме му харесвали позициите.

Най-опасното е да станем съдници и там, където не е позволено на хората.
Няма безгрешни, но е добре да има смирение пред кончината на всяко човешко същество. Това е едно от нещата, което ни различава от нецивилизованите общества.

(От Фейсбук)

Видео

Коментари