Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

Кадър "Туитър"

Нервен изблик на Григор Димитров срещу съперника му Пабло Кареньо Буста беляза края на мача им от четвъртфиналите на турнира в Барселона, който българинът загуби в два сета - 3:6 и 6:7 (4). След традиционното ръкостискане в края Гришо се обърна към победителя с думите: "Чуй ме. Като мъж ще си признаеш! Ще запомня това. Не ми говори!"

Причината? Много спорна ситуация в решителните моменти на тайбрека на втория сет.

При 4:2 за съперника, Григор сервира, топката изглеждаше много спорна, дали е в аут или не, испанецът вкара ретура, но наглед спря да играе, а Димитров сбърка драйв волето.

Веднага след ситуацията Григор предяви претенции, че спирането на Кареньо Буста го е спряло и призова съперника да си признае. Само че испанецът си замълча, спечели точката, а това се оказа ключово.