Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

СНИМКИ: ХРИСТО РАХНЕВ

Изненадващо „Левски” надви ЦСКА-София с 2:1 в дербито на 23-ия кръг на Първа професионална лига. В началото червените тръгнаха по-настъпателно и Арсенио Нунеш вкара първия гол в петата минута. Сините обаче успяха да обърнат мача с помощта на Прохазка от дузпа в 71-ата минута и Яблонски в 78-ата минута.

ЦСКА се опитваше да надделее, но не можа. Младият вратар на „Левски” Николай Кръстев спаси няколко голови положения. Ентусиазмът на червените фенове беше попарен. Отборът на Гриша Ганчев ще има много проблеми с доказването си пред припозналите го и особено пред непризнаващите го за ЦСКА фенове.

С победата „Левски” се класира на второ място в лигата и има 6 точки аванс пред третия ЦСКА. Първи е "Лудогорец".